Noclegi

Położone w samym sercu Sudetów, tuż obok Karpacza, znajduje się „Cyrk na kółkach” oferujący miejsca noclegowe, gdzie w miłej, rodzinnej atmosferze można spędzić niezapomniane chwile. Miejsca noclegowe położone są bezpośrednio przy kolorowym miasteczku cyrkowym – Cyrkland.

Dla naszych drogich Gości mamy przygotowane 3 pokoje w standardzie basic z dzieloną kuchnią i łazienką, a także tarasem do dyspozycji. Z tarasu widać przepiękną panoramę gór ze Śnieżką na pierwszym planie. W maleńkim Miłkowie swoje miejsce znajdą rodziny z dziećmi, młodzież, studenci, grupy przyjaciół.

Również w naszej ofercie znajdą Państwo bardzo nietypowe zakwaterowanie – w wozach cyrkowych! Wozy stoją na przepięknym terenie miasteczka cyrkowego Cyrkland. Zakwaterowanie idealne dla 4 os. W wozie jest prąd, woda, ubikacja. A wszystkie noclegi znajdują się blisko Karpacza.

Chcesz zarezerwować? Zadzwoń:+48 500 101 671.

Wynajem pokojów w Miłkowie k. Karpacza

 

Noclegi w wozach cyrkowych koło Karpacza – Cyrk na kółkach

W sąsiedztwie zabudowań znajduje się rozległy ogród pełen zieleni, zadaszony taras na świeżym powietrzu, oczka wodne, karuzela, batut do skakania, lina pozioma do chodzenia, starodawne wozy cyrkowe, miejsce do organizacji ogniska, grilla a także drewniana restauracja w kształcie areny cyrkowej – dostępna do wynajęcia na imprezy okolicznościowe.

„Cyrk na kółkach” oferuje gościnę ludziom ceniącym spokój, naturalność, domową atmosferę, a także przestrzeń do zabaw dla dzieci za rozsądną cenę.

Chcesz zarezerwować? Zadzwoń: +48 500 101 671.